KONST / Litografier / Färglitografi 16992003
nr 1699 2003
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, EA upplaga. Färglitografi. Bladets mått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 67x85 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 5 maj 2025
kl 20:06:58
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr